Skip to main content

Szanowni Państwo,

Z wielką radością zapraszam na koncert „Po Niebie, Po Ziemi”, który odbędzie się 15 sierpnia 2023 roku w urokliwej Woli Więcławskiej.

Czekają nas niezapomniane chwile spędzone wśród pięknej muzyki. Na scenie pojawią się wyjątkowi artyści: Sylwia Frączek, Anna Sokołowska-Alabrudzińska, Adam Sobierajski oraz Maciej Nieć. Koncert poprowadzi prezenter Łukasz Lech. O godzinie 18:45 wystąpi orkiestra „Korzkiew”

To jednak nie wszystko! Podczas tego dnia czeka na nas kilka atrakcji.

Krakowska Policja zaprezentuje swoją działalność (dzieci i młodzież może zapoznać się z tajnikami zawodu policjanta), poznamy także pieski pracujące razem z policjantami
Ochotnicza Straż Pożarna będzie piekła pyszne kiełbaski a pracownicy Hotelu Galaxy zapewnią wyborne wyżywienie.
Podczas wydarzenia będziemy mieli możliwość degustowania wyjątkowych win od winiarzy z naszego rejonu.
Aby ułatwić degustację tych pysznych trunków, zorganizowany zostanie transport (i to nie byle jaki!) zabytkowy autobus MPK- ogórek wyjeżdżający z przystanku MPK Ul. Basztowa teatr im. J. Słowackiego (szczegóły dot. rezerwacji miejsca w autobusie na plakacie) zapewni wygodną podróż bezpośrednio na miejsce wydarzenia.
Podczas koncertu będzie prezentowana także kolekcja legendarnych Fiatów 126p, która z pewnością zachwyci fanów motoryzacji.
O godzinie 18:30 wystartują balony.
Koncert to doskonała okazja, by spotkać się z innymi miłośnikami muzyki i spędzić czas w świetnej atmosferze.
Szczegóły programu znajdziecie Państwo na załączonym plakacie.