Skip to main content

🎅8 grudnia zapraszamy na ŚWIĄTECZNY KONCERT!🎅
Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że po raz kolejny przyjeżdża do Polski grupa wspaniałych śpiewaków operowych kierowanych przez Maestrę Carmelę Altamurę.
Jak w latach ubiegłych, będą to laureaci Międzynarodowego Konkursu Śpiewaczego Altamura/ Caruso organizowanego przez amerykańską instytucję artystyczną, Inter-Cities Performing
Arts, Inc., NJ/NY. W tym roku wystąpią oni dla gości i uczestników katowickiego szczytu klimatycznego w ”Friendship and Peace Concert for guests and participants of COP24”.
Chcemy Państwu przekazać jeszcze jedną wspaniałą wiadomość. Otóż po długich i intensywnych staraniach, udało nam się sfinalizować jeszcze jeden dodatkowy ich koncert.
W dniu 8. grudnia w Centrum Macierz Polonii w Woli Więcławskiej tegoroczni podopieczni Maestry Altamury zademonstrują swój mistrzowski kunszt w koncercie nieśmiertelnych arii operowych i operetkowych. Dodatkową atrakcją muzycznego wieczoru u Państwa Pateckich
będzie możliwość wspólnego zaśpiewania z naszymi gośćmi popularnych tradycyjnych amerykańskich pieśni i piosenek związanych z okresem Świąt Bożegonarodzenia.
Serdecznie zapraszamy więc do skorzystania z wyjątkowej okazji wysłuchania tych wschodzących gwiazd światowych scen operowych. Ci z Państwa, którzy mieli okazję wysłuchać w poprzednich latach organizowanych przez nas koncertów, wiedzą, że ich występy
dostarczają niezatartych, choć za każdym razem nieco innych, ale zawsze niezapomnianych wrażeń i emocji.
Ponawiamy zaproszenie i liczymy, że spotkamy się w sobotę, 8. grudnia 2018 roku, o godzinie 17:00 w Centrum Macierz Polonii /Wola Więcławska 58, Gmina Michałowice/ całymi rodzinami, z przyjaciółmi i znajomymi.

Do zobaczenia!