Skip to main content

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością pragniemy powiadomić, iż 11 listopada 2018 r. o godz.17.00 w Centrum Macierz Polonii w Woli Więcławskiej odbędzie się wyjątkowy koncert, przygotowany z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości, który wykona znakomita, specjalizująca się w muzyce Beatlesów  Grupa ŻUKI w składzie: 

Piotr Andrzejewski, 

Adam Stanisławski,

Marek Pasieczek

Jerzy Bołka.

W programie koncertu usłyszymy wiele polskich przebojów, między innymi z repertuaru Krzysztofa Klenczona, Czerwonych Gitar, Czesława Niemena i innych. Ponadto światowe przeboje The Beatles, między innymi, takie jak: Come together, Help, All my loving, Day tripper, Something, Michelle, Eleanor Rigby, Girl, Oh, Darling, Mr Lennon, Zostań, Lady Madonna, Sgt. Pepper Lonely …,The long and winding road, Yesterday, Imagine, Let in be, All you need is love, She loves You, Hey Jude oraz inne.

Z całą pewnością czeka Państwa wspaniały, pełen wzruszeń i bardzo dobrej muzyki wieczór. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani udziałem w tym koncercie to uprzejmie infamuję, że bilety są w cenie 60, 80 w zależności od miejsca na widowni. 

W przypadku jakichkolwiek pytań służę informacją pod numerem telefonu 664 464 840.

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy