Skip to main content

🌟🎶 ZAPRASZAMY NA TRADYCYJNE KOLĘDOWANIE W CENTRUM MACIERZ POLONII 🎶🌟

Już po raz 24. świąteczna tradycja spotka się z muzyką!

🎤 Na scenie pojawią się trzy wyjątkowe chóry, z każdym niosącym ze sobą inny klimat muzyczny. Zanurzymy się w urokach śpiewu na ludowo zespołu Czerwone korale, poczujemy energię chóru gospel – Camino, a Chór Świętego Michała zaprezentuje nam tradycyjne kolędy, które rozbrzmiewały w polskich domach od pokoleń.

🔥🌳 Wydarzenie jak co roku, dzięki Państwa obecności, będzie przepełnione niepowtarzalną, rodzinną atmosferą. Strażacy z OSP Wola Więcławska przygotują pyszne kiełbaski z grilla. Załoga Dworzyszcze Wola zaskoczy pizzami prosto z pieca, a lokalni winiarze zaserwują najlepsze trunki prosto z ich winnic.

👨‍👩‍👧‍👦 Spotkajmy się razem, z dala od zgiełku codziennego życia, aby cieszyć się muzyką, pysznym jedzeniem i wspólnie spędzonym czasem. To wydarzenie to nie tylko koncert, lecz przede wszystkim coroczne spotkanie.

📆 Zapiszcie datę – 6 stycznia 2024 roku – aby wspólnie tworzyć piękne wspomnienia. Zbierzcie rodzinę (szczególnie zapraszamy najmłodszych :)- w programie krótka zabawa karnawałowa dla dzieci) , przyjaciół i świąteczne nastroje.

🎫 WSTĘP WOLNY

PROGRAM

15:30 Uroczyste rozpoczęcie kolędowania oraz start balonów (start balonów zależny od warunków pogodowych)
16:00 Występ Zespołu Pieśni i Tańca Gminy Zielonki „Czerwone Korale”
17:00 Chór Camino Gospel z Michałowic
18:00 Zabawa karnawałowa dla dzieci
18:40 Chór św. Michała
19:10 Wspólne kolędowanie oraz degustacja win z winnic jurajskich i winnic sandomierskich
po 19:30 zabawa karnawałowa dla dorosłych

 

DO ZOBACZENIA! 🎶🌟

Program